רמת אלקנה

לוגו אביעד ייזום תכנון ובניה בע"מ

רמת אלקנה

הפרויקט:

פרויקט היוקרה "רמת אלקנה" – פרויקט לציבור הדתי לאומי קרוב למרכז הארץ. הפרויקט היחיד בישראל המציע כיום איכות חיים גבוהה, בשכונה יפהפייה, עם פיתוח סביבתי עשיר ואיכותי, שטחים ירוקים, גינות פרטיות, פארק משחקים ענק, בית כנסת וגני ילדים, קאנטרי קלאב מפואר ומרכז קניות במחיר שפוי.בפרויקט בתים צמודי קרקע, דו משפחתיים מרווחים, על מגרשים של עד 300 מ"ר עם גינה גדולה וירוקה והרבה שקט מסביב.לבחירתכם ארבעה דגמים מדהימים של בתים צמודי קרקע מרווחים, עם מפרט טכני עשיר בעיצוב אדריכלי מודרני, המאפיין שכונות יוקרה.עוד בפרויקט קוטג'ים טוריים בני 5 חדרים הכוללים מפרט טכני עשיר בעיצוב אדריכלי מודרני עם חשמל חכם ושואב אבק מרכזי – כסטנדרט.הצטרפו גם אתם לעשרות המשפחות שכבר רכשו בית בפרויקט ותיהנו משילוב מנצח של איכות חיים גבוהה עם קהילה דתית צעירה ואיכותית, שהינה המרחב האידיאלי לגידול הילדים שלכם בסביבה המוכרת והאהובה.

הקבלן:

חברת עמית ח.ד. בע"מ הבונה את פרויקט "רמת אלקנה" שמה לה למטרה להקים פרויקט איכותי ללא פשרות לציבור הדתי עם חשיבת מגורים מתקדמת המאפשרת לדייר ליהנות מאיכות בניה גבוהה במיוחד תוך השקעה יוצאת דופן בתשתיות ובפיתוח סביבתי איכותי. כל זאת כחלק ממטרת העל להקים את שכונת המגורים הטובה ביותר בישראל עבור הציבור הדתי לאומי האיכותי.

הבתים

בפרויקט "רמת אלקנה" מגוון בתים צמודי קרקע דו משפחתיים מרווחים, בגודל של 180 מ"ר עם סטנדרט בניה גבוה במיוחד מפרט טכני עשיר ומפנק ותכנון אדריכלי מודרני המתבטא בסלון גדול, חללים פתוחים,וחדרים מרווחים. הבתים בנויים על מגרשים של 250 – 300 מ"ר עם גינה גדולה וירוקה והרבה שקט מסביב…

המיקום

בין גבעות מוריקות ושקט פסטורלי במרחק קצר ממרכז הארץ – רק 10 דקות מפתח תקוה -צמוד לישוב המצליח אלקנה בשטח המוניציפאלי של עץ אפרים, מוקמת שכונת הקוטג'ים היוקרתית "רמת אלקנה". כאן על גבעה ירוקה הרחק מההמולה וקרוב לכל מקום מוקם הבית שתמיד חלמתם עליו.

הקהילה

קהילת "רמת אלקנה" כבר הפכה לשם דבר ומודל לחיקוי בהצלחתה. אנו רואים חשיבות עליונה בטיפוח קהילה איכותית ולכן פעלנו ליצירת התשתית הנחוצה לפיתוחה של קהילת רמת אלקנה במקום שהכי כיף לגור בו. מעל 60 משפחות איכותיות מהציבור הדתי כבר בונות קהילה מצוינת המהווה מרחב אידיאלי לגידול הילדים שלכם. קהילת רמת אלקנה זה אתם והחברים שלכם. כמו שאומרים: בית טוב נבנה על קהילה איכותית!

השכונה

"רמת אלקנה" הפרויקט היחיד שבונה עבורכם לא רק בית, אלא גם סביבת מגורים. אנו בחברת אביעד שמים דגש מיוחד על איכות חיים גבוהה בשכונה יפהפייה עם פיתוח סביבתי עשיר ואיכותי הכולל מרכז מסחרי וקאנטרי קלאב, מתחם קניות ומסחר, גינות שעשועים מטופחות, שטחים ירוקים, גני ילדים, ומעל לכל בית כנסת המשרת את צרכי הקהילה הדתית. כל זאת – בשיתוף עם עמותת רמת אלקנה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות