פסגת נחלים

קבוצת הרכישה הגדולה בישראל

 פסגת נחלים

קבוצת מינהל מגורים ישראל מגבשת בימים אלה קבוצת רכישה מאוחדת בשיטה יחודית וחדשנית למימוש דירה במתחם נחלים במחירי מחאה.

כללי:

בימים אלה התפרסם מכרז של מנהל מקרקעי ישראל לבניית 470 יח"ד דיור ב-7 מגדלים במיתחם נחלים בפתח תקוה.

חברת מינהל מגורים ישראל בע"מ החליטה לפעול לניצול הזדמנות זו ולאפשר למאות משפחות להגשים את שאיפתם לדיור במחיר הגיוני וסביר, וזאת על ידי גיבוש החברים המעוניינים בקבוצה יחודית גדולה אחת, אשר תתמודד ובעזרת השם תזכה במכרז לבנייתם של 470 יחידות דיור.

תיאור כללי של הפרוייקט

מתחם נחלים ממוקם בחלקה הדרומי של שכונת הדר גנים וכולל כיום 12 מגדלי מגורים בני כ-18 קומות כל אחד. השכונה מאופיינת על ידי ציבור דתי לאומי וכללי. המתחם משקיף על שדות המושב נחלים, משופע בשטחים ירוקים ושטחים למטרות ציבור ומסחר, ויהנה מגישה נוחה הן לכביש מכבית והן לכביש 6.                                במסגרת המכרז  ייבנו 7 מגדלים בני 18-16 קומות. כל מגדל יכלול כ- 70 יח"ד הכוללות דירות 4/5/6 חדרים, דירות גן, דירות מיני פנטהאוז ודירות פנטהאוז.

קבלן ביצוע

על מנת להקטין את גורם אי הודאות מצד אחד ולאפשר את רמת המחירים הנמוכה מצד שני, נתקבלה הצעה לביצוע מחברת אורתם מליבו בע"מ – אחת מחברות הבנייה הגדולות בישראל, בעלת נסיון של אלפי יח"ד באיכות גבוהה ובפריסה ארצית.

על סמך הצעתם זו, מתוכנן כי העלות המשוערת לדירת 4 חדרים תהיה 990,000 ש"ח והעלות המשוערת לדירה בת 5 חדרים תהיה 1,150,000 ש"ח.

התהליך:

חברים המעוניינים להצטרף לקבוצה מוזמנים להשיב לנו במייל חוזר, תוך ציון שם, מס' טלפון נייד, וסוג הדירה המבוקשת (מספר חדרים). כמו-כן ניתן לפנות למשרדים הרשומים מטה לקבלת מידע והרשמה.במהלך השבועות הקרובים יזומנו המתעניינים לפגישה אישית על פי סדר הקדימות ברישום, שבמסגרתה יקבלו את מלוא המידע אודות הפרוייקט ויוכלו לשריין לעצמם יח"ד.

 

 

תכניות/ טפסים/ חוזים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות